Grąžinimas

1. PREKIŲ KOKYBĖ, GRĄŽINIMAS IR GARANTIJOS
1.1.Pardavėjas garantuoja Pirkėjui, kad parduodamos prekės atitinka sutarties sąlygas ir sutarties sudarymo metu nėra Pardavėjui žinomų paslėptų prekių trūkumų, dėl kurių prekės nebūtų galima naudoti pagal jos paskirtį ir tam tikslui, kuriam Pirkėjas ją ketino naudoti.
1.2.Pardavėjas neatsako už trūkumus, atsiradusius dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar laikymo taisykles, arba dėl trečiųjų asmenų kaltės ar nenugalimos jėgos.
1.3.Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo ir pakeitimo tvarka per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją. Numatyta teise pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama. Pirkėjo teisė įgyvendinama vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rupjūčio mėn. 17 d. įsakymu Nr.258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis”.
1.4.Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė)), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą.
1.5. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu, Plokščių g. 14a, Kaunas,(prieš tai telefonu suderinęs gražinimo dieną ir valandas) arba atsiųsti naudojantis kurjerio paslaugomis.
1.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.